מי אנחנו?

"טליה עיצובים" הוקמה ב-2018 על ידי בת חן כהן, המתמחה בעיצוב ומיתוג עסקי עבור חברות וארגונים. תוך חודשים ספורים כבר סיפקנו אלפי מארזים עבור חברות קטנות וגדולות, מוסדות, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות.

חברתנו מציעה מגוון רחב של מארזים ומתנות לעובדים ולעובדות, עבור כל מטרה: חגים, ימים מיוחדים בשנה, כנסים, קד"מ, אירועי חברה ועוד.

אנו יודעות כי המשאב האנושי הוא הנכס הגדול ביותר שקיים בארגון ולכן, מטרתנו היא לתת לכל עובד ועובדת להרגיש כי הוא משמעותי וחשוב עבור הארגון בו הוא עובד. ב"טליה עיצובים" אנו מתמחות בהגשמת החזון של החברה המעוניינת לתת לעובדיה תחושת שייכות ומשפחתיות.
על מנת שאתם תוכלו לתת לעובדים שלכם את הטוב ביותר, כל מארז ומתנה, נארזים באהבה גדולה, תוך כדי הקפדה על כל הפרטים הקטנים.

בנוסף , ”טליה עיצובים” שמה לעצמה כערך עליון שיתוף פעולה עם עמותות חברתיות רבות על מנת לתרום לקהילה. אנו רואות בכך זכות גדולה ,שליחות ענקית וסיפוק אדיר לסייע לאנשים אלו להשתלב במעגל העבודה.

אצלנו תרומה לקהילה היא לא עוד סיסמא אלא דרך חיים של ממש.

המארזים שאתם רוכשים נארזים על ידי מתמודדים עם מגבלה נפשית במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת "אנוש" אשדוד – עמותה הפועלת למען שיפור איכות חייהם של מתמודדים עם מגבלה נפשית. מטרתנו המשותפת היא לסייע לאותם מתמודדים להשתלב בעולם התעסוקה, להעניק תחושת שייכות לקהילה ולתרום לתהליך השיקום. 


דילוג לתוכן